DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Inspiration

Naomi Campbell bëhet nënë per here te pare

Shpërndaje

Naomi Campbell ka shpërndarë lajmin befasues në “Twitter”. Modelja 50-vjeçare ka njoftuar se është bërë nënë e një vajze.

Ajo ndau një foto ku dukeshin vetëm këmbët e vogëlushes së porsalindur.

Naomi e quajti ardhjen e së bijës “një bekim të vogël”, ndërsa u tha ndjekësve të saj se  “nuk ka dashuri më të madhe”.

Modelja nuk kishte njoftuar se ishte në pritje të një fëmije. Ajo njihet për ruajtjen e privatësisë së saj, dhe akoma nuk dihet nëse është në lidhje apo kush është babai i foshnjës.

Naomi Campbell bëhet nënë per here te pare 1

Naomi Campbell bëhet nënë per here te pare 2

Naomi Campbell bëhet nënë per here te pare 3

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *