DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Ndarja e Gigi Hadid dhe Zayn Malik/ Miqtë e këngëtarit: Ishte marrëdhënie toksike

Shpërndaje

Pas gjashtë vitesh ulje dhe ngritje në marrëdhënien e tyre, Gigi Hadid dhe Zayn Malik thuhet se i kanë dhënë fund romancës së tyre. Çifti janë prindër të një vajze e cila quhet Khai. Sipas një burimi për ‘’People’’ ata janë prindër të mirë dhe po kujdesen të gjejnë zgjidhjen e duhur që mos cenojë vajzën e tyre.

Sipas ‘’People’’ , një mik i Zayn tha, “ishte një marrëdhënie super toksike”. Burimi më vonë pohoi se ndërsa marrëdhënia e çiftit është në krizë, ata po bashkëpunojnë për vajzën e tyre njëvjeçare, Khai.

Ndarja e dyshes vjen pas një grindjeje të supozuar mes Zayn dhe nënës së Gigi, Yolanda Hadid.

Sipas dokumenteve të publikuar  nga ELLE, ish-ylli i “One Direction” nuk kundërshtoi akuzat për ngacmim kundër Gigit dhe Yolandas më 28 tetor 2021.

Deri më tani modelja 26-vjeçare nuk është shprehur publikisht në lidhje me ngjarjen.

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da YOLANDA (@yolanda.hadid)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *