DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

“Ndihem me fat”, Ben Affleck zbulon se po kalon momentet më të lumtura të jetës

Shpërndaje

Ben Affleck jo vetëm që po shijon romancën e dashurisë me Jennifer Lopez, por edhe suksesin e filmave të tij të rinj. Ylli i showbiz-it eci në tapetin e kuq të dielën për filmin e tij të fundit, “The Tender Bar”.

“Jam shumë i lumtur. Është një kohë shumë e lumtur në jetën time. Jeta është e bukur. I dua filmat ‘The Tender Bar’ dhe ‘The Last Duel’, për të cilët jam shumë krenar”, -u shpreh ai për mediat.

“Ndihem me fat”, Ben Affleck zbulon se po kalon momentet më të lumtura të jetës 1

” Është një kohë në karrierën time që është çuditërisht e frytshme. Kam pasur fat në këtë gjë. Jam shumë mirënjohës, kështu që po, jam i lumtur”. – u shpreh 49-vjeçari.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *