DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Ndjekësit kanë një kërkesë aspak të zakontë për vajzën e Kim Kardashian

Shpërndaje

North West, vajza 8-vjeçare e Kim Kardashian dhe Kanye West, ka hyrë zyrtarisht në epokën e saj të influencës në TikTok sigurisht nën syrin vigjilent të mamasë së saj Kim.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen janë komentet epike që vajza vogëlushja merr në llogarinë e saj.

Pothuajse nën çdo video të vetme të TikTok të North, njerëzit i kanë kërkuar vogëlushes të ndajë informacionin e kartës së kreditit të Kim.

Ndjekësit kanë një kërkesë aspak të zakontë për vajzën e Kim Kardashian 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *