DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Në ditëlindjen e dytë të Archie-t, Megan dhe Harry publikojnë fotografinë e vogëlushit

Shpërndaje

Në vigjilje të Vitit të Ri, Princi Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan në një podcast të publikuar në platformën ‘’Spotify’’ falënderuan punonjësit që kanë qenë në detyrë dhe në vijë të parë me koronavirusin.

‘Podcasti’ i tyre i parë përfundoi me pjesëmarrjen befasuese të djalit 19 muajsh të çiftit, Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Me ndihmën e prindërve të tij, Archie shqiptoi për gjithë dëgjuesit: “Gëzuar Viti i Ri”.

Por që nga ajo kohë Meghan dhe Harry ishin rezervuar për të nxjerrë në publik imazhe të të birit deri ditën e djeshme. Çifti kanë publikuar një fotografi të të voglit me rastin e ditëlindjes së tij , por pa zbuluar portretin e vogëlushit. Archie mbushi dje dy vjeç, ndërsa së shpejti pritet të behet edhe me një motër.

Në ditëlindjen e dytë të Archie-t, Megan dhe Harry publikojnë fotografinë e vogëlushit 1

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *