DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

Në frymën e dimrit/ 12 mënyra moderne sesi t’i kombinoni fustanet dhe çizmet

Shpërndaje

Ndërsa moti i ftohtë ka filluar, është koha të mendojmë për formulat komode të veshjeve që do të na mbajnë ngrohtë dhe në të njëjtën kohë të na tregojnë elegante.  Çizmet tipike dimërore kombinuar me një fustan mund të jetë një veshje që funksionon në rrethanat e duhura.

Kur doni të dukeni perfekt, çizmet e zeza janë gjithmonë një zgjedhje e zgjuar, ndërsa nëse doni një stil paksa më mbresëlënës, sillni një fustan elegant të shoqëruar me çizme të trasha, por modelet e thjeshta do të funksionojnë më së miri me këpucët kauboj.

Edhe pse fustanet dhe çizmet janë një kombinim i përjetshëm me të cilin nuk ka gabim, çdo sezon vjen me frymëzimin e duhur.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *