DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Në hapat e Mbretëreshës Elisabeth/ Princi George dhe Princesha Charlotte kanë trashëguar këtë pasion nga stërgjyshja

Shpërndaje

Princi George dhe motra e tij, Princesha Charlotte, duket se po ndjekin hapat e stërgjyshes së tyre, Elizabeth. ‘’The Times’’ shkruan se së fundmi dy vogëlushët e familjes mbretërore kanë nisur kurset e kalërimit dhe janë shumë të apasinuar pas këtij sporti dhe kuajve po ashtu.

Në një event të pallatit mbretëror, dukesha Kate Middleton pranoi se Charlotte ka pasur një dashuri të madhe për kuajt qëkur ishte 1-vjeç, njësoj si gjyshja e saj, Mbretëresha Elizabeth.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *