DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Në kërkim të vrasësit serial, ky është filmi që e sjell Jennifer Lopez në rolin e agjentes së FBI-së

Shpërndaje

Jennifer Lopez do të vij në rolin e protagonistes dhe producentes së filmit të ri “The Cipher. Filmi i cili  është bazuar në romanin bestseller të Isabella Molondos është një prodhim ekskluziv i Netfilx dhe do ta sjell 51-vjeçaren Lopez në rolin e agjenten e FBI-së, Nina Guerrera

Variety” shkruan se filmi sjell historinë e Ninas e cila heton rastin e një vrasësi serial,  i cili në mënyrë strategjike poston kode dhe enigma komplekse online. Këto kode përkojnë me vrasjet e tij të fundit, dhe janë dizajnuar enkas për ta tërhequr atë në lojë.

JLo e cila në të kaluarën e ka portretizuar detektiven Harlee Santos, në serinë e njohur televizive “Shades of Blue”.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *