DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Në kopertinë të “Harper Bazaar”, Nicole Kidman tregon mbi ndarjen nga Tom Cruise

Shpërndaje

NICOLE Kidman pozoi për kopertinën e Harper Bazaar pothuajse saktësisht siç bëri 29 vjet më parë.
Aktorja e Hollivudit duket sikur nuk ka ndryshuar që nga viti 1992-por qasja e saj ndaj marrëdhënieve ka ndryshuar.
“Ndoshta jam bërë më e prerë, por gjithmonë përpiqem të jem sa më e hapur.
Unë thjesht preferoj të jetoj në atë mënyrë që dua.”

Në kopertinë të "Harper Bazaar", Nicole Kidman tregon mbi ndarjen nga Tom Cruise 1
Nicole u martua me Keith Urban në 2006 dhe çifti kanë dy fëmijë – Faith Margaret dhe Sunday Rose Kidman Urban.
Ajo gjithashtu ka dy fëmijë të adoptuar – Connor dhe Isabella Jane Cruise – nga martesa e saj me ikonën e Hollivudit, Tom Cruise.
Nicole dhe Tom u martuan në vitin 1990 pasi çifti u takua gjatë xhirimit të “Days of Thunder” një vit më parë , por i dhanë fund marrëdhënies së tyre në 2001-in.

E pyetur në lidhje me ndarjen e saj nga Tom, ajo është shprehur se ishte lënduar shumë dhe presioni mediatik kishte bërë që ti përjetonte  edhe më keq ato momente.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *