DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Në mes të betejës për kujdestarinë, Brad dhe Angelina marrin këtë vendim për fëmijët e tyre

Shpërndaje

“Us Weekly”  shkruan se aktori hollivudian Brad Pitt nuk do t’i kalojë Krishtlindjet vetëm këtë vit, por në shoqërinë e tre fëmijëve të tij, vajzës Shiloh dhe binjakëve Knox dhe Vivienne.

Ndërsa vazhdojnë të jenë të përfshirë në “një betejë ligjore ” për kujdestarinë e fëmijëve të tyre Angelina dhe Brad kanë marr këtë vendim të rëndësishëm për lumturinë dhe mirëqenien e fëmijëve të tyre.

Më parë, Pitt dhe ish-gruaja e tij Angelina Jolie kishin diskutuar për të festuar pushimet së bashku si një familje në fillim të këtij viti, por planet duket se kanë ndryshuar që atëherë.

“Brad dhe Angelina janë njësoj përgjegjës për dramën pa mbarim. Fëmijët e tyre po kalojnë një periudhë tejet të vështirë.” – ka thënë i njëjti burim për tabloidin e njohur.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *