DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Në pritje të ëmbël, Cristiano dhe Georgina zbulojnë gjininë e binjakëve

Shpërndaje

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez kanë zbuluar gjininë e binjakëve që presin të vijnë në jetë.

Në një video të postuar në rrjetet sociale, ylli i futbollit dhe modelja, e cila është në muajin e pestë të shtatzënisë, iu dhanë katër fëmijëve të tyre tullumbacet që kishin brenda letra me ngjyra të ngjyrosura.

Njëra prej tullumbaceve të zeza “shpërtheu” letra blu, ndërsa tjetra rozë që do të thotë se Ronaldo dhe Rodriguez ndodhen në pritje të një djali e një vajze.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *