DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Në pritje të fëmijës së dytë, Rosie Huntington-Whiteley tregon format e rrumbullakosura

Shpërndaje

Pasi njoftoi se është në pritje të fëmijës së saj të dytë, Rosie Huntington-Whiteley ka treguar format e rrumbullakëta teksa shfaqej me një fustan gjithë shkëlqim në prezantimin e linjës së saj së bukurisë në Space NK në Londër.

Modelja 34 vjeçare, e cila gjithashtu ka dhe një djalë 4 vjeçar më të fejuarin Jason Statham, është shfaqur e mrekullueshme më një fustan mëndafshi elegant kompletuar me një pardesy edhe ajo e bardhë si fustani, me sandale me taka të larta, duke treguar të gjithë sharmin e saj.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *