DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Event

Në pritje të Festivalit të Këngës në TVSH, zbulohen emrat e anëtarëve të jurisë

Shpërndaje

Jemi shumë pranë netëve më të bukura të fundvitit në Radio Televizionin Shqiptar. Tri netët live të Festivalit të Këngës do të jenë 27, 28, 29 dhjetor 2021.

Figura emblemë të artit shqiptar janë pjesë e këtij edicioni, sikurse është Ardit Gjebrea, i cili do të rikthehet në festival pas shumë vitesh, i ftuar për rolin e dashur për të, atë të prezantimit! Ne pritje te mbremjes se madhe, diten e sotme jane zbuluar edhe emrat e figurave te televizionit dhe artit qe do te jene pjese e panelit te jurise se festivalit. Ata jane : Anxhela Peristeri, Anxhela Faber, Agim Doçi, Osman Mula, Rozana Rada, Olti Curri dhe Olsa Toqi.

Vota e tyre do te jete vendimtare per ate qe do te jete perfaqesuesi/ja e Shqiperise ne Eurovision.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *