DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Nëna e Cristiano Ronaldos kundër martesës së tij me Georginën?

Shpërndaje

Edhe ose duket se Dolores Aveiro, nëna e yllit të futbollit Cristiano Ronaldos, ka një marrdhënie të mirë me partneren e tij Georgina, ajo është kundra kurorëzimit të tyre. Sipas mediave, Aveiro, nuk e fsheh pakënaqësinë që ka me partneren e të birit, Georgina Rodriguez.

Ylli portugez i futbollit duket se është shumë i lumtur me Georginën, me të cilën duket se janë tashmë një familje, së bashku me Cristiano Junior, binjaket Eva, Mate dhe vajzën e vogël Alanan.

Georgina sakaq e ka rrëfyer se pret “e dëshpëruar” propozimin për martesë, por familja e sulmuesit të Manchester United duket se po bëhet pengesë”, thotë një burim pranë çiftit.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *