DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Nënë për herë të parë, Aurela Hoxha publikon fotot me djalin nga bregdeti shqiptar

Shpërndaje

Aurela Hoxha solli ne jete femijen e saj te parë në muajin qershor, por vetëm tani ka zgjedhur ta ndaj kete lajm te rendesishem te jetes se saj me ndjekesit dhe dashamiresit ne rrjetet sociale.

Ndersa po pushon në jug të vendit ajo ka publikuar disa video me vogëlushin, të cilit nuk ia tregon fytyrën. Dhe si një modele në profesion, edhe pas lindjes, ajo ka ruajtur linjat dhe duket ne top forme.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *