DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

‘’Netflix’’ do të publikojë së shpejti një dokumentar për Madonën

Shpërndaje

‘’Netflix’’ do të publikojë së shpejti një dokumentar ekskluziv për Madonën.

Në këtë dokumentar do të paraqiten pamje nga turneu ‘Madame X’ i mbretëreshës së muzikës pop dhe do të shfaqen prapaskenat, sfidat që ka kaluar dhe ato të cilat e detyruan t’i anulonte koncertet gjatë dy viteve të fundit.

“Madona  investoi shumë mund, djerësë dhe lot në turneun ‘Madame X’ dhe ajo dëshiron që ky dokumentar ta tregojë atë për spektaklin që ishte” shkruan ‘The Sun’.

Ky dokumentar do të vijë 30 vjet pas dokumentarit të saj ‘Truth Or Dare’, i cili tregonte përjetimet dhe sfidat gjatë turneut të saj të ‘Blond Ambition’.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *