DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Nga dimri në pranverë, stilet e këpucëve ideale për periudhën e ndërmjetme

Shpërndaje

Në garderobën e një gruaje janë disa gjera që janë universale: një buzëkuq, një palë pantallona të zeza, një çantë e zezë etj. Por përveç këtyre, ekzistojnë edhe disa lloje e modele këpucësh që mund të konsiderohen universale. Mund të vishen në periudha kur nuk është as ftohtë as ngrohtë, siç janë kapërcimet e stinëve, dimër-pranverë apo verë-vjeshtë.

Fotogaleria e mëposhtme tregon këpucët që janë krijuar për t’u veshur në çdo kohë – sidomos kur bëhet fjalë për kohën e ndërmjetme.

Nëse akoma nuk ke një palë të tilla dhe nuk di se cilat janë ‘must-have’, atëherë shikoni galerinë e mëposhtme dhe frymëzohuni:

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *