DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Art & Culture

Nga studio muzikore, Rita Ora bën një njoftim për fansat

Shpërndaje

Këngëtarja shqiptare tanimë më famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka bërë një paralajmërim për ndjekësit dhe adhuruesit e muzikës së saj.

Meqenëse shpesh ndan me fansat imazhe e video të ndryshme në rrjete sociale, biondja kësaj radhe ka njoftuar se po vjen me diçka të re.
Duket se është fjala për një projekt muzikor, pasi është shfaqur në disa imazhe nga një studio.
“Duke xhiruar diçka shumë e emocionuar sot. Mezi po pres që ju ta shihni atë. Vajzat mund të bëjnë çdo gjë”, ka shkruar kengetarja.

Nga studio muzikore, Rita Ora bën një njoftim për fansat 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *