DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Nga Toskana e bukur, Chiara Ferragni feston sot përvjetorin e lindjes

Shpërndaje

Blogerja e famshme italiane Chiara Ferragni feston sot përvjetorin e saj të lindjes.

“Happy birthday to me”, ka shkruar blogerja në Instagram ndërsa ka postuar edhe një fotografi kur ka qenë e vogël.

34- vjeçarja , e cila numëron mbi 23 milionë ndjekës është një nga influenceret më të mëdha të modës dhe stilit në botë.

Këtë përvjetor të lindjes ajo po e feston në Toskanë me burrin e saj Fedez dhe dy fëmijët e tyre, Leon 3 vjeç dhe Vittoria disamuajshe.

Pak muaj pasi solli në jetë vajzën e saj blogerja po përballet me një periudhë të bukur dhe njëkohësisht të vështirë midis mëmësisë, familjes dhe kujdesit për bizneset e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *