DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Një tifoz si Princ George

Shpërndaje

Anglia coi dje ne shtepi nje fitore 2-0 ndaj Gjermanise, duke siguruar nje vend ne cerekfinalen e Kampionatit Europian. Mes mijërave tifozësh në stadiumin ku luhej ndeshja e shumepritur i pranishëm ishte edhe Duka i Sussx së bashku me familjen e tij.

Duka dhe dukesha e Kembrixhit shkuan në Wembley me djalin e tyre, Princin George, për të parë nga afër përpjekjet e ekipit të tyre kundër Gjermanisë për fazën “16” të.

Ndersa William-in e njohin te gjithe per pasionin qe ai ka per futbollin, kete here ne sy te medias ra ekzaltimi dhe emocionet e princit te vogel George i cili duket se e perjetoi çdo moment të ndeshjes si një tifoz i vërtetë, duke duartrokitur çdo përpjekje të ekipit të tij te zemres.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *