DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Një tjetër Lipa po ngjit shkallët e suksesit

Shpërndaje

Rina Lipa, motra e Dua Lipës po bëhet një emër tepër i spikatur në botën e modelingut. Së fundmi nëpërmjet një postimi në Instagram, ajo ka treguar se do të jetë  imazh promovues për kompaninë e famshme të pijeve “Coca-Cola”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by rina (@rinalipa)


Kujtojmë këtu se Rina ka bërë hapjen e shfaqjes së modës “GCDS Fall 2021” gjatë Javës së Modës në Milano.

Po dashuria dhe pasioni i saj për modelingun i ka rrënjët më të hershme. Në vitin 2019 ajo u bashkua me ‘’Nasty Gal’’ në një koleksion me 30 veshje të frymëzuara nga vitet ’90.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by rina (@rinalipa)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *