DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Një yll i ri po lind/ Beyonce pozon me Blue Ivy në koleksionin e saj të ri

Shpërndaje

Këtë të premte pritet të dalë në shitje koleksioni i ri i veshjeve nga Beyonce “Icy Park”.

Në klipin prezantues të veshjeve, të cilat tashmë kanë marrë vëmendje të madhe mediatike dhe në rrjetet sociale shihet se një nga modelet e vogla është edhe edhe vet vajza e Beyonce, Blue Ivy.

Kjo nuk është hera e parë që Beyonce shfaq vajzën e saj në projekte pasi më herët është parë edhe në videoklipe muzikore. Kujtojmë këtu se Ivy ishte e nominuar për çmimin Grammy këtë vit, ndërsa gjatë 2020-ës fitoi çmimin e saj të parë BET për “Brown Skin Girl”.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *