DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Nuk do ta njihni, Madonna ndryshon tërësisht pamjen

Shpërndaje

Ylli i muzikës pop, Madonna ka tronditur rrjetin, teksa është shfaqur me pamjen e saj të re.

Ajo shihet me flokët ngjyrë rozë dhe mollëza tejet të ngritura, duke hedhur dyshime qe ka kryer ndërhyrje të reja estetike.

Artisja, nëpërmjet disa selfieve ka ftuar popullsinë amerikane të marrë pjesë në zgjedhjet presidenciale te 3 nëntorit. 62-vjeçarja me pamjen e saj të re, ka postuar një sërë fotografish ku shfaqet me një prerje stil bob me onde, duke promovuar zgjedhjen e saj politike per Biden / Harris dhe pjesëmarrjen në votime.

Nuk do ta njihni, Madonna ndryshon tërësisht pamjen 1

Dikush hodhi idenë që ajo mund të kishte përdorur  filtra, pasi imazhi i saj ishte  larg pamjes që jemi mësuar tashmë të popstarit. Ishin të shumtë zërat që flasim mbi ndërhyrje estetike.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *