DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Nuk ka më dyshime, Justin Timberlake konfirmon se është bërë baba për herë të dytë

Shpërndaje

6 muaj pasi mediat aluduan se Justin Timerlake dhe Jessica Biel ishin bërë prindër për herë të dytë, këngëtari e konfirmoi lajmin që qarkullonte prej kohësh në “Ellen DeGeneres Show.”

Krijuesit i hitit “Cry me a river” zbuloi gjithashtu dhe emrin e fëmijës ndërsa tha: “Emri i tij është Phineas, dhe ai është kaq i mrekullueshëm dhe i lezetshëm. Askush në familjen tonë nuk po fle, por ne jemi të entuziazmuar, nuk mund të ishim më të lumtur dhe mirënjohës.”

Timberlake dhe 38-vjeçarja Biel u martuan në vitin 2012, ndërsa nisën të shoqëroheshin me njëri-tjetrin lidhjet në vitin 2007.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *