DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Nuk ndalen projektet e Cristiano Ronaldo-s, hap hotel në New York

Shpërndaje

Edhe pse ‘’Euro 2020’’ nuk ishte një sukses i madh për të , Cristiano Ronaldo është i suksesshëm kur vjen fjala tek biznesi. Së fundmi sulmuesi i Juventusit ka hapur edhe një hotel tjetër, këtë herë në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Duke ndjekur hotelet e tij në Madeira, Lisbonë dhe Madrid, futbollisti tani ka hapur hotelin e tij Pestana CR7 në Times Square të New Yorkut.

Sipas faqes së internetit të hotelit, një natë në Pestana CR7 Times Square mund të rezervohet për 91 dollarë – afërsisht 77 euro. Dhomat e tjera janë në dispozicion për rreth 140 euro për një natë.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *