DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Nuk ndalet Dua Lipa, rekordi i radhës në platformën ‘’ Spotify’’

Shpërndaje

Kënga e Dua Lipës  “IDGAF”, tejkaloi shifrën e 1 miliard klikimeve në Spotify vetëm një muaj më parë, duke e bërë 24-vjeçaren artisten e vetme femër me 3 këngë me mbi 1 miliard klikime: “New Rules”, “One Kiss” dhe “IDGAF”.

Ditën e sotme Dua ka ndarë më fansat lajmin se edhe kënga  “Don’t start now” ka arritur që të grumbullojë 1 miliard klikime në platformën e njohur .

“Ju dua shumë. Jam shumë e lumtur që ia dolëm të gjithë së bashku”,0 ka shkruar Dua në një postim në mediat sociale.

Së shpejti, Dua Lipa do të fillojë punën për një këngë të re dhe sipas thashethemeve pjesë e saj do jetë edhe i dashuri i këngëtares, Anwar Hadid.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *