DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Olta Boka bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë Gaia

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Olta Boka, ka sjellë në jetë vajzën e saj ditën e djeshme.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Ivi, janë bërë prindër të një vajze, të cilën kanë vendosur ta pagëzojnë me emrin Gaia.

Lajmin për këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

“Mezi te kemi pritur Gaia Rrokaj, perëndesha e jetëve tona. Të mora në krahë dhe tek ti gjeta botën, emocionin më të madh që s’ka skenë që të mund t’i përafrohet! Me ty u zbrit një copëz parajsë dhe unë premtoj që do të kujdesem për ty siç bën Zoti me engjëjt e tij”, ka shkruar këngëtarja e njohur.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *