DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Olta Gixhari zbulon gjininë e bebushit që po vjen se shpejti

Shpërndaje

Aktorja shumë e dashur për publikun, Olta Gixhari do të bëhet së shpejti nënë për herë të parë.

Ajo është në javët e fundit të shtatzënisë dhe ditën e djeshme e motra zbuloi se aktorja është në pritje të një djali.

Gjithashtu Gjinine e bebit e ka konfirmuar së fundmi edhe vetë Olta, me anë të nje fotoje shume të ëmbël.

Në fotën në fjalë shihet dora e saj dhe dora e partnerit, të kapura me njëra-tjetrën.

Së bashku ato po mbajnë një palë atlete ngjyrë blu.

“Shiko kush po vjen! Djali ynë”, ka shkruar Olta krahas fotos.

Aktorja ende nuk e ka zbuluar portretin e partnerit dhe kjo është një nga të rrallat herë që ajo ka publikuar foto me të.

Olta Gixhari zbulon gjininë e bebushit që po vjen se shpejti 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *