DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Inspiration Uncategorized

Ori Nebiaj zbulon me ke e piu kafen e se Djeles.Kush eshte vajza qe Ori e degjon gjithmone me admirim?

Shpërndaje

Moderatorja e njohur e emisionit “WAKE UP”, Ori Nebiaj, eshte nje nga personazhet me te dashur per publikun.

Ajo ndan shpesh me ndjekesit e shumte ne rrjetet e saj sociale pjese nga perditshmeria e saj.

Sot, Ori zbulon se kafen e paradites se te Djeles e kishte pire me miken e saj te mire Jorida Tabaku.

Siduket pervec shijes se kafes me mikeshen e saj pas ditesh ne karantine si pasoje e infektimit me Covid/19,ne fillim te Shkurtit,

Ori shijon dhe vlereson shume edhe mendimet,idete dhe keshillat e Jorides.

Dhe kjo vihet re me se miri ne postimin e bere nga Moderatorja ku shkruan;

“Nje kafe e shpejte me Jorin! Ajo ne fushate, une ne lagje.Nje nder vajzat qe ia vlen te degjohet!”

https://www.instagram.com/p/CLjTECrrx3c/?igshid=1lcnil7erbclb

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *