DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Orinda Huta dhe Turjan Hysko,prindër për herë të parë.

Shpërndaje

Orinda Huta dhe Turjan Hysko do të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmin e ka konfirmuar vetë çifti ditën e djeshme.

Fillimisht Turi publikoi një foto krah Orindës, e cila shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe krah qenit të tyre.

“Pranvera nuk vjen me një lule, vjen me një beb. Katërshja fantastike”, ka shkruar Turi krahas fotos.

Më pas, Orinda publikoi një tjetër foto, ku shkruan: “…duke pritur mrekullinë që Zoti zgjodhi të na bekojë. Faleminderit Zot! Zoti është i mirë”.

Nga fotot të gjithë po dyshojnë se Orinda dhe Turi do të bëhen me vajzë pasi moderatorja shfaqet e veshur me rozë.

Orinda Huta dhe Turjan Hysko,prindër për herë të parë. 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *