DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

Paco Rabanne prezanton koleksionin e ri pranverë – verë 2022

Shpërndaje

“Unë doja të shprehja atë lloj ndjenje të pastër gëzimi,” thotë drejtori krijues i Paco Rabanne Julien Dossena për Bazzar. “Ndjesine primare kur vendos lëkurën nën diell, ndjesine që ke kur je buzë detit. Pothuajse si një fëmijë”.
Në një kohë ku dielli do të shkëlqejë, ne do të pimë shampanjë me miqtë në bregdet dhe do të veshim keto propozime unike pranveroro-verore te frymezuara nga stili spanjoll i Paco Rabanne.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paco Rabanne (@pacorabanne)

Veshjet te cilat i takojne koleksionit pranvere- vere 2022 lexojne qarte nje femer sensuale, te relaksuar, te sofistikuar, avangarde dhe gati per aventura te reja.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *