DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pas 13 vitesh, Britney Spears fiton betejën ligjore me të atin

Shpërndaje

Ylli i pop-it Britney Spears ka fituar betejën ligjore me të atin, pas 13 vitesh.  Gjykata në Los Angeles pezulloi babanë e saj Jamie Spears, nga roli i kujdestarit të pasurisë dhe karrierës së saj.

Gjykata po ashtu John Zabel si kujdestarin e saj, (kontabilist i emëruar nga ekipi i këngëtares). Kujtojmë që në  Britney Spears në seancat e fundit ka hodhur akuza të rënda mbi Jamie Spears, babain e saj, duke e cilësuar abuzive kujdestarinë e tij.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *