DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pas 15 vitesh, Salsano dhe Erjona kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre

Shpërndaje

Aktori dhe moderatori i “Portokallisë” Salsano Rrapi mbremjen e djeshme ka festuar ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë të lindjes ai është surprizuar nga miqtë dhe të afërmit e tij me një feste buzë detit. Nga videot e publikuara në rrjetet sociale shihet se kjo natë është shndërruar në një nga netët më të bukura të çiftit Salsano – Erjona. Çifti ka kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre 15 -vjeçare.

Kujtojmë që Salsano dhe aktorja e njohur Erjona Kakeli, janë prindër të dy vajzave, të cilat sigurisht nuk kanë munguar në këtë natë të veçantë për prindërit e tyre.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *