DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pas 4 muajsh, Gigi Hadid zbulon emrin e vajzës së saj

Shpërndaje

Pas më shumë se 4 muajsh Gigi Hadid ka zbuluar emrin e vajzës.

Edhe pse pati spekulime herë pas here nga fansat  dhe media mbi emrin e mundshëm të vogëlushes , duket se asnjë nuk qëlloi në shenjë. Vajza e Gigi dhe Zayn quhet Khai!

Supermodelja e zbuloi emrin unik në një mënyrë shumë delikate – duke shtuar fjalët “Mamaja e Khai” në bion e saj të Instagramit në 21 janar.

Gigi dhe Zayn nuk kanë qenë kurrë më të lumtur sesa tanimë që janë bërë prindër. Sipas mediave amerikane ata tashmë kanë një qëllim të përbashkët dhe janë plotësisht të bashkuar.

Pas 4 muajsh, Gigi Hadid zbulon emrin e vajzës së saj 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *