DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pas 9 vitesh, Lana Del Rey rikthehet në televizionet amerikane

Shpërndaje

Pas nëntë vitesh mungesë, këngëtarja e njohur Lana Del Rey, është rikthyer në televizionet amerikane teksa ka interpretuar këngën e saj të re “Let Me Love You Like A Woman”, në episodin e fundit të emisionit të njohur televiziv, “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Kënga “Let Me Love You Like A Woman” është publikuar në tetor të këtij viti dhe është pjesë e albumit të ardhshëm të Lana Del Rey me titull “Chemtrails Over The Country Club”, i cili pritet të dal në treg gjatë vitit 2021.

Këngëtarja ka konfirmuar se të hollat e grumbulluara nga ky ‘cover’ do të dhurohen për Orkestrën e Filarmonisë të Los Angelesit dhe New York-ut, për të zbutur disi problematikat që ka lënë pandemia e koronavirusit.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *