DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pas akuzave se goditi nënën e modeles, ndahen Gigi Hadid dhe Zayn Malik

Shpërndaje

Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë ndarë. Burime të shumta konfirmojnë ekskluzivisht për PEOPLE se supermodelja 26-vjeçare dhe këngëtari 28-vjeçar kanë vendosur të mos jenë më bashkë.

“Ata nuk janë bashkë tani. Ata janë të dy prindër të mirë megjithatë,” thotë një mik i familjes Hadid. “Ata janë bashkëprindër. Yolanda sigurisht që është shumë mbrojtëse ndaj Gigi. Ajo dëshiron më të mirën për vajzën dhe nipin e saj.”

“Gigi është e përqendruar vetëm në më të mirën për Khai. Ajo kërkon privatësi gjatë kësaj kohe,” i thotë përfaqësuesi i Gigi për PEOPLE në një deklaratë. Përfaqësuesit e Yolanda dhe Malik nuk i janë përgjigjur kërkesave të shumta për koment.

Më herët të enjten, Malik lëshoi ​​një deklaratë pas një raporti të TMZ se nëna e Gigi-t, Yolanda po konsideronte të paraqiste një raport policor kundër Malik pasi pretendonte se ky i fundit e ka goditur.

Në një deklaratë të shpërndarë në Tëitter, Malik tha se ai dëshironte të krijonte “një hapësirë ku çështjet private të familjes të mos hidhen në skenën botërore për tu bërë komenti i të gjithëve “, duke shtuar se incidenti “ishte dhe ende duhet të jetë një çështje private .”

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *