DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pas divorcit, Adele gati albumin e ri me këngë dedikuar ish-bashkëshortit

Shpërndaje

Duket se këngëtarja britanike Adele, është në momentet më të mira të karrierës.

Një burim tregoi se këngëtarja po bëhet gati të lancojë albumin e saj të ri, i cili sikundër është lajmëruar edhe më herët do të jetë një reflektim i jetës së saj personale.

Sipas zërave albumi do të dalë në treg në vjeshtë dhe disa këngë do ti kushtohen edhe ndarjes së saj nga bashkëshorti Simon Konecki.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *