DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pas lajmit për pritjen e ëmbël, Orinda dhe Turi na tregojnë edhe gjininë e bebit

Shpërndaje

Turjan Hyskaj dhe Orinda Huta vetëm pak ditë më parë konfirmuar lajmin e pritjes së ëmbël. “Pranvera nuk vjen me një lule, vjen me një beb. Katërshja fantastike”- shkroi Turi ndërsa postoi një fotografi me Orindën në krahë dhe qenin e tyre. Edhe pse publikuan fotot me barkun e rrumbullakosur, çifti nuk shkroi asgjë për gjininë e bebit.

Por mbrëmjen e djeshme, me rastin e ditëlindjes së Turit, Orinda ka postuar një foto të tij me tortat e ditëlindjes ku ka vendosur dhe këngën e Beyonce në sfond “Daddy’s girl”. Besojmë se tani është e qartë që çifti është në pritje të një vogëlusheje.

Pas lajmit për pritjen e ëmbël, Orinda dhe Turi na tregojnë edhe gjininë e bebit 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *