DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pas romancës me Donaldin, reagon për herë të parë nëna e Beatrixit

Shpërndaje

Beatrixi dhe Donaldi, tashmë të shpallur çift brenda Big Brother kanë shkëmbyer puthje pasionante mes tyre. Duket se marrëdhënia e tyre nuk është pritur edhe aq mirë nga publiku, sidomos nga fansat e Donaldit të cilët kanë reaguar me një gjuhë fyese dhe denigruese ndaj Beatrix.

Së fundmi në lidhje me romancën e nisur brenda shtëpisë së Big Brother VIP ka reaguar edhe nëna e Beatrixit:

‘’Trixa një artiste me zemër të madhe, e pastër, vajzë e drejtë dhe e edukuar nga një nënë luaneshë që ia ka dalë mbanë të gjitha sfidave të jetës. Dhe zgjohemi ne nga askushi dhe gjykojmë Trixën, për çfarë, për fjalën më të madhe në botë që është dashuria. Mjaft gjykuam se kështu nuk do arrijmë askund, përveç se nuk do e kemi ndërgjegjen e pastër kur flemë dhe më e keqja nuk do fitojmë asgjë dhe e njëjta do na kthehet pas”. – shkruan ndër të tjera ajo.

Pas romancës me Donaldin, reagon për herë të parë nëna e Beatrixit 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *