DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Paul Rudd shpallet mashkulli më seksi në botë për vitin 2021

Shpërndaje

Paul Rudd është shpallur mashkulli më seksi në botë për vitin 2021. Rudd është një aktor, skenarist dhe producent amerikan, i cili debutimin në kinema e ka bërë që në vitin 1991.

52-vjeçari i njohur më së shumti për rolet kryesore në filmat “Ant-Man”, “This is 40” dhe “Clueless”, u shpall si fituesi i këtij viti të martën mbrëma në “The Late Show With Stephen Colbert”.

Jam i vetëdijshëm se kur njerëzit dëgjojnë se jam zgjedhur për këtë, do të thoshin: “Çfarë?”. Kjo nuk është një mungesë modestie e rreme. Ka kaq shumë njerëz që duhet ta kenë këtë para meje.”, u shpreh aktori për revistën ‘’People.’’

Paul Rudd shpallet mashkulli më seksi në botë për vitin 2021 1 “Unë shpresoj që tani më në fund do të jem i ftuar në disa nga ato darka seksi me Clooney dhe Pitt dhe Michael B Jordan. Dhe mendoj se do të jem në shumë më tepër jahte.”, tha me humor aktori. Ai është prindër i dy fëmijëve, Jack Sullivan Rudd, Darby Rudd

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *