DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Për herë të parë Bojken Lako flet për lidhjen e tij me Semi Jaupajn

Shpërndaje

I ftuar në “Pardon My French”, Bojken Lako ka rrëfyer për herë të pare jo vetëm planet për karrierën, por edhe në lidhje me ish-partneren e tij Semi Jaupaj, e cila së fundmi ka qenë shumë e përfolur falë pjesëmarrjes së saj në “Big Brother VIP”.

Fillimisht, këngëtari tregoi për periudhën kur ka qenë pjesë e TAR dhe punonte gjithashtu për ‘Top Fest’, një kohë kur ai promovonte shumë artistët e rinj, gjë që vazhdon ta bëjë edhe ditët e sotme.

Ndërsa i pyetur në lidhje me Semin, ai u shpreh: “Për këtë temë, nuk dua të flas shumë, nuk e ndjek Big Brother dhe nuk do e ndjek, aq më tepër në këtë rast. E kam përkrahur hyrjen e saj si pjesë e mundesisë që të jep një shoë i tillë. Gjithçka që ajo ka thënë aty është okej. Semi thotë atë që do”, ka thënë kantautori i njohur

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *