DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Përlotet Manjola Nallbani, kujton momentet emocionuese me familjen

Shpërndaje

Në rubrikën e ’31 pyetjeve nga Rudina’, artistja e mirënjohur Manjola Nallbani nuk i kurseu përgjigjet e sinqerta. Pyetja mbi familjen e emocionoi fort artisten, e cila u prek menjëherë.

Rudina Magjistari: A qan ndonjëherë ti vetë duke dëgjuar këngët e tua?

Manjola Nallbani: Unë qaj edhe me lajmet, jo më me këngët e mia, jam shumë e ndjeshme.

Rudina Magjistari: Cili është kujtimi më i lumtur që ke ti me nënën tënde?

Manjola Nallbani: Kujtimi më i lumtur me nënën…

Rudina Magjistari: Cili të kujtohet i pari?

Manjola Nallbani: Shumë… momenti i dasmës, emocionet, shumë prekëse.

Rudina Magjistari: Ka qenë një moment që je takuar me të, moment përshëndetjeje? Si je ndierë?

Manjola Nallbani: Ja e shikon më bëre për të qarë. Edhe me mamin, edhe me babin, se babin e kam pasur të paralizuar, e kam thënë dhe kur ika unë nga shtëpia, ishte për të dy e rëndë.

Manjola Nallbani prej pak ditësh ka publikuar projektin e saj të ri muzikor ‘’Vuj moj zemër’’, i cili është mirëpritur nga fansat e shumtë të artistes.

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Manjola Nallbani (@manjolanallbani)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *