DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pink ka një kërkesë publike për Cristiano Ronaldo-n

Shpërndaje

Cristiano Ronaldo është një nga futbollistët më të mirë në botë. Talenti, triumfet dhe pasuria e fituar ndër vite nuk e kanë penguar asnjëherë yllin portugez që të jetë iniciues dhe mbështetës i një sërë fushatash humanitare, filantropike, kryesisht në ndihmë të fëmijëve.

Pikërisht për gatishmërinë e CR7, për të ndihmuar kurdo dhe këdo që është nevoja, këngëtarja amerikane Pink i ka drejtuar atij një apel publik për ndihmë të cilit CR7 i është përgjigjur pa hezitim.

Me anë të një postimi në ‘Twitter’ ajo shkruan se dëshiron të bëjë të lumtur disa fëmijë, duke mos treguar shumë detaje, kush apo si – dhe sipas të cilës ata nuk duan asgjë tjetër përveç fanellës së Cristiano Ronaldos për Krishtlindje.

Nuk ka vonuar shumë dhe ka reaguar CR7 duke thënë se është i gatshëm të bëhet pjesë e kësaj nisme.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *