DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pirro Çako baba për herë të dytë

Shpërndaje

Pirro Çako e ka mbajtur hermetike jetën private prej vitesh dhe kështu ka ndodhur edhe së fundmi kur ai është bërë baba për herë të dytë dhe lajmi u bë i ditur vetëm sot.

“Revista Bordo” shkruan se pak javë më parë partnerja e kantautorit ka sjellë në jetë një djalë.

Vogëlushin e kanë pagëzuar me emrin Amadeus.

Amadeus do të jetë vëllai i vogël i Anthony djalit që Pirro Çako ka nga martesa me sopranon Inva Mula.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *