DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Po lundronin në bregdetin e Amalfit/ David Beckham merret në pyetje nga policia italiane

Shpërndaje

David Beckham u mor në pyetje nga policia në Itali pasi fëmijët e tij Cruz, 16 vjeç dhe Harper, 10 vjeçe u panë duke u endur me një motor-skaf në bregdetin e Amalfit.
Në fotot e siguruara nga The Sun, futbollisti, 46 vjeç, u pa duke biseduar me oficerët per rreth 45 minuta dhe pasi u sqarua e gjithe situata oficeret e policise kerkuan qe te bejne nje foto me yllin e futbollit. Në Itali, duhet të jeni mbi 18 vjeç për të drejtuar një motor-skaf dhe për të poseduar një licencë për ngasjen e tij.

Po lundronin në bregdetin e Amalfit/ David Beckham merret në pyetje nga policia italiane 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *