DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Princ Harry dhe Megan do të udhëtojnë për të takuar Mbretëreshën për Krishtlindje?

Shpërndaje

Mediat britanike shkruajnë se Princ Harry mund të udhëtojë në periudhën e Krishtlindjeve në Mbretërinë e Bashkuar në mënyrë që më në fund vogëlushja e tij Lillibet të takojë stërgjyshen e saj, Mbretëreshën Elizabeth.

Mediat shkruajnë se Harry “ndihet fajtor që nuk i tha lamtumirë” Princit Philip personalisht, para vdekjes së tij dhe kështu dëshiron të kalojë më shumë kohë me familjen e tij.

“Harry shpreson të kthehet në shtëpi për Krishtlindje me Meghan, në mënyrë që Mbretëresha më në fund të mund të takohet me Lillibet dhe të shohë përsëri Archie.”

Kjo do të jetë hera e parë që Meghan kthehet në Britani pas intervistës së famshme dhe akuzave që ka ngritur ndaj familjes së burrit të saj.

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *