DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Princ Harry dhe Meghan Markle japin lajmin e gëzuar

Shpërndaje

Në ditën e të dashuruarëve Princ Harry dhe Meghan Markle me një foto bardh e zi, treguan se ato janë në pritje të një fëmijë të dytë.

Lajmin e ka Konfirmuar zëdhënesi i çiftit të dielën në mbrëmje.

“Archie do të jetë vëllai i madh. Duka dhe Dukesha e Susexx janë shumë të lumtur që presin fëmijën e tyre të dytë’ është shprehur zëdhënësi.

Njoftimi përfshinte një imazh të tyre të ulur poshtë nëj peme,ku Harry ka mbështetur dorën në kokën e Meghanit ndërsa ajo shihet shtirë në preherin e tij.

Mbretëresha thuhet se është e kënaqur nga lajmi.

Një zëdhënës i Pallatit Buckingham shpjegoi: ‘Madhëria e saj, Duka i Edinburgut, Princi i Uellsit dhe e gjithë familja janë të kënaqur dhe i urojnë tu shkoje mbare.”

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *