DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Princ Harry feston ditëlindjen e tij të 37-të, nuk mungojnë urimet nga familja mbretërore

Shpërndaje

Princ Harry feston sot ditëlindjen e tij të 37-të. Në këtë ditë të shënuar nuk kanë munguar as urimet publike nga familja mbretërore.

Mbretëresha i ka uruar ditëlindjen nipit të saj me anë të disa fotografive të cilat nxjerrin në pah përpjekjet e tij të bamirësë.

Harry mori urime për ditëlindjen po ashtu nga Princi i Uellsit dhe Duka dhe Dukesha e Kembrixhit. Princi Charles emocionoi teksa ndau disa fotografi me djalin e tij të vogël, pas përçarjes që ndodhi mes tyre (nga momenti që Harry dha intervistën me Oprah).

Princi William dhe Kate Middleton të cilët zgjodhën një portret të Dukës, duke e shoqëruar me mbishkrimin, “Gëzuar ditëlindjen Princ Harry”.

Mesa duket familja mbretërore është më e bashkuar se kurrë, duke i lënë pas kontraditat pas intervistës së famshme të Megan – Harry.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *