DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Princ Harry zbulon fjalët e para të vogëlushit Archie

Shpërndaje

Gjatë dokumentarit me disa seri ‘’The Me You Can’t See’’, që flet për jetën e princ Harry-it dhe Meghan Markle, zbulohen detaje të reja në lidhje me princin e vogël 2-vjeçar.

Sipas Harry-it, fjala e parë e tij ishte “grandma Diana” (gjyshe Diana). “Përveç fjalëve mami, babi, kjo ishte fjala e parë që tha. Është gjëja më e ëmbël në botë që në të njëjtën kohë më bën të ndihem keq.”- shprehet Harry.

Duket se përpjekja e princ Harry-it për ta mbajtur gjallë kujtimin e të ëmës edhe tek vogëlushi ka rezultuar me sukses.

“Ai është kaq energjik, ka një personalitet fantastik. Ka filluar bën bashkë 3 ose 4 fjalë, madje edhe këndon këngë.’’ – është shprehur Harry.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *