DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Princ Louis feston ditëlindjen e tij të 3-të

Shpërndaje

Princ Louis feston sot 3-vjetorin e lindjes. Familja postoi një fotografi të vogëlushit me urimin për jetë të gjatë dhe të lumtur.

“Nesër 3. Shkrepur në fillim të kësaj jave nga Dukesha para se djali të nisej për ditën e parë të kopshtit. Duka dhe Dukesha janë të lumtur të ndajnë këtë foto”, shkruhet në njoftimin e shpërndarë në profilin zyrtar të mbretërisë.

Fëmija më i vogël i Princit William dhe Kate, Luis është i pesti në radhë për në fron. Ai lindi në Ditën e Shën Gjergjit, 23 Prill 2018, në Lindo Wing private të St Mary’s Hospital në Paddington në Londër.

 

Princ Louis feston ditëlindjen e tij të 3-të 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *